Pages Menu
 

Categories Menu
Samo posiadanie strony www to zbyt mało - pozycjonowanie sklepów internetowych Białystok. Zaprojektowanie strony internetowej
Obecnie to w internecie dzieje się najwięcej i najłatwiej tym kanałem zwielokrotnić swoje przychody.
Marketing społecznościowy nie może być ignorowany przy promocji firmy. Kampanie facebook - agencje interaktywne
Internet daje wiele możliwości, a wraz ze wzrostem popularności mediów społecznościowych tylko ta rola narasta.
Trendy w reklamie w 2023, wśród nich reklama interaktywna.
ewoluują, a wszystko to celem sprostania w jak najpełniejszym stopniu oczekiwaniom oraz potrzebom konsumentów.
Co niezwykle interesujące, specjaliści zauważają
Gdzie dodać ogłoszenie i na co zwrócić uwagę przy jego publikacji? Kielce.
Ogłoszenia, to popularne treści, mające na celu zwiększenie szansy sprzedaży produktów.
Choć to główny powód, dla którego wiele osób je tworzy,
Reklamy wielkoformatowe, druk wielkoformatowy Kraków
Zyski z prowadzonej działalności zaczynają spadać? Firma powoli chyli się ku upadkowi? Jeszcze nic straconego - ostatnią deską ratunku często okazuje się profesjonalnie
Duże torby papierowe z nadrukiem - opakowania z nadrukiem
Każde niewielkie przedsiębiorstwo handlowe boryka się z problemem ciągłego pozyskiwania klientów. Reklama stanowi podstawę rozwoju każdej firmy: mówiona, obrazowa
Fototapety Kraków - druk tapet Kraków
Nowoczesna stylistyka wnętrz narzuca coraz to bardziej wyszukane trendy w wystroju mieszkań. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku ściany w polskich mieszkania pokryte

Posted by on lis 2, 2020 in Reklama |

Bezpieczne zakupy w sieci

Bezpieczne zakupy w sieci

Zakupy online

Możliwości internetu są ogromne. Internet może nam służyć, ale często wykorzystywany jest również jako narzędzie do różnego rodzaju przestępstw. Coraz więcej osób robi zakupy przez internet. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to bardzo wygodna forma. Jednak nie możemy zapominać o kwestiach bezpieczeństwa, które są bardzo ważne.

Jak uniknąć oszustwa i rozczarowania

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak kupować bezpiecznie w sieci? Oto kilka porad, które na pewno ci się przydadzą:

  1. Zachowuj dowody zakupów – jeśli wymieniasz maile ze sprzedawcą, zachowaj je ponieważ w przypadku próby oszustwa mogą okazać się przydatne. Zachowaj także dowód przelewu.
  2. Uważaj na podejrzane wiadomości – często dostajemy je na email. Nie podejrzewamy, że są fałszywe i pochodzą od oszustów. Tymczasem otwarcie linku, który jest zawarty w takiej wiadomości możemy zainstalować w swoim komputerze wirusa. Dzięki temu oszuści zyskują dostęp do naszych danych, również tych, które są potrzebne do zalogowania na konto bankowe.
  3. Nie ufaj opiniom – warto je sprawdzić, jednak nie są one wiarygodnym źródłem informacji. Wielu sprzedawców internetowych po prostu wykupuje pozytywne opinie, nie są więc one zgodne z prawdą.
  4. Zainstaluj dobrej jakości program antywirusowy – to podstawa, jeśli nie chcesz aby twoje dane trafiły w niepowołane ręce.
  5. Używaj różnych haseł – nie warto mieć jednego hasła do wszystkich kont. Osobne hasła zwiększają poziom bezpieczeństwa.
  6. Osobna karta – warto założyć sobie drugą kartę, na której będą tylko środki potrzebne do zakupów online. To znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa twoich finansów.

Te kroki na pewno warto podjąć, jeśli chcesz aby zakupy online były bardziej bezpieczne.

Podsumowanie

Warto korzystać z możliwości zakupów w sieci. To duży komfort, ale trzeba także zadbać o bezpieczeństwo swoich danych i finansów. Nie jest to skomplikowane, wystarczy tylko sprawdzać możliwe jak najwięcej szczegółów i być rozsądnym. Pamiętaj również o tym, aby nie otwierać podejrzanych wiadomości email i nie wchodzić w linki, które są w nich zawarte.